GERIAUSIO KREPŠININKO RINKIMAI 2023

Kartu su LKF kviečiame išrinkti geriausius 2023 metų krepšininkus ir laimėti puikius EMSI prizus:

  • • 500 EMSI kavos skardinių!
  • • 200 EMSI krepšinio sirgalių marškinėlių!
  • • 700 EMSI kalendorių!
Dalyvauti ir atiduoti savo balsus už geriausius praėjusių metų krepšininkus galite iki 2024-02-11 (imtinai) visose EMSI degalinėse pildant anketą arba balsuojant apdovanojimams skirtoje internetinėje svetainėje
 

Taisyklės:

1. Mūsų degalinėje pirkite bet kurią prekę ar paslaugą.

2. Dalyvis balsuoja pildydamas anketą (kreiptis į degalinės operatorių).

3. Balsavimo pabaiga 2024-02-11 (imtinai).

Laimėtojai bus atrenkami burtų keliu, o laimėjusius informuosime SMS žinute.

 

TAISYKLĖS

Konkurso „Krepšinio namų apdovanojimai 2023. Pristato EMSI” Organizatorius – Lietuvos krepšinio federacija. Konkurso Šeimininkas – VšĮ „Krepšinio namai”. Vardinis rėmėjas – UAB „EMSI”.

 

DALYVIS

Konkurse gali dalyvauti visi fiziniai asmenys, tiesiogiai nesusiję su Organizatoriumi, Šeimininku ar Vardiniu rėmėju (toliau – „Dalyvis“).

 

KONKURSO SĄLYGOS

1. Konkurso trukmė – nuo 2024 m. sausio 10 d. iki 2023 m. vasario 11 d. (imtinai).
2. Norėdami pretenduoti laimėti Konkurso prizus, dalyviai, balsuodami už geriausius, turi registruotis specialioje interneto platformoje arba balsuoti užpildant specialą anketą „EMSI” degalinėse. Žaidimo dalyviai registracijoje turi nurodyti teisingus asmens duomenis: vardą, telefono numerį, el. pašto adresą, miestą. Gavus klaidinančią informaciją, žaidimo dalyviai negalės pretenduoti laimėti žaidimo prizų. Tam, kad Dalyvis galėtų pretenduoti laimėti Konkurso prizus, jam užtenka prabalsuoti bent už vieną pateiktą nominaciją.
3.1. Balsus Konkurse atiduoti galima ir anonimiškai, t.y. neužpildant anketinių duomenų. Tokiu atveju Dalyvis prizų laimėti nepretenduoja.
3.2. Konkurso Organizatorius, Šeimininkas ir Vardinis rėmėjas įsipareigoja gautus balsavusiųjų duomenis laikyti konfidencialius ir tvarkyti pagal asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymus.
4. Konkurso prizinį fondą sudaro:

  • EMSI kavos skardinių – 500 vnt;
  • EMSI krepšinio marškinėlių – 200 vnt;
  • EMS kalendorių – 700 vnt.

5. Balsuoti interneto platformoje galima 1 kartą per dieną iš to paties IP adreso. Tuo tarpu balsuoti „EMSI” degalinėje taip pat galima vieną kartą per dieną tam pačiam fiziniam asmeniui.

6.1. Skirtingų kategorijų geriausius nulems sirgalių balsai.
6.2. Skirtingų kategorijų nugalėtojai bus paskelbti 2024 m. vasario 13 d.

 

LAIMĖTOJŲ ATRANKA

1. Visi prizų nugalėtojai bus išaiškinti burtų keliu.
2. Dovana į kitas teikiamas Organizatoriaus, Šeimininko ar Vardinio rėmėjo paslaugas ar produktus nekeičiama. Prizus pretenduoja laimėti tik užregistruotos anketos. Laimėtojai bus informuoti asmeniškai telefonu.
Dalyviai sutinka laikytis šių taisyklių ir Organizatoriaus, Šeimininko ir Vardinio rėmėjo sprendimų. Konkurso prizai į pinigus nekeičiami.
Konkurso Organizatorius pasilieka teisę anuliuoti Konkurso rezultatus, jeigu balsavimo metu bus pastebėta piktybiška, nesąžininga ar kenkėjiška veikla/įtaka balsavimo rezultatams, kuri negalės būti ištaisyta iki konkurso pabaigos datos.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *